III.- Smlouva

29. února 2012 v 8:23 | Nelíí |  Vlkodlak
Až se trochu stydím, že tu sem přidávám něco po tak dlouhé době, ale podařilo se a mě zase chytla psavá ;), takže brzo budou i UD a zase se to tu nějak snad rozhýbe.. nemůžu to slíbit, ale snad to tak bude :D Přeju hezké čtení, hlavně svému bráškovi :-*"Jak? Si to udělal?" řekla jsem, a netušila, že to bude znít tak lidsky.
"Normálně,..." řekl až skoro drze, jako by se tu cítil jako alfa. Samozřejmě byl nahý, což jsem už jen z jistého hlediska sklonila hlavu dolů. "Jestli chceš ukážu ti jak na to, ale musíš mě chvilku vyslechnout." Popravdě, co mi zbývalo? Ve vlčí podobě se mi moc zůstat nechtělo, ne tady…. Kam by mě pak asi dali, kdyby mě chytli?
"Dobrá.." připustila jsem nakonec, sice ne moc ochotně, ale vážně se mi nechce zůstat jako vlk.
"Soustřeď se, najdi v sobě lidskost, ponoř se do sebe a chtěj to." No, soustředila jsem se, lidskost, byla ta tam, ale vážně jsem to chtěla. Ani nevím jako, ale když jsem otevřela oči, seděla jsem na zemi a jako on, byla nahá. Hned jsem po něčem chňapla, bylo to nějaký prostěradlo a omotala to kolem sebe.
"Takže, co mi vlastně chceš?" řekla jsem to trochu příkře a možná s kapkou agrese, ale snad si nemyslí, že mu za tohle budu celý život vděčná?... a za ty škrábance a kousance všude po těle už tuplem ne.
"Chci ti ukázat, kdo jsi…. Kdo doopravdy jsi… pojď.."natáhl ke mně ruku, jen jsem se na něj podívala ve stylu- dobře, tak zase nebudeme moc vtipní, že?. "Fajn.. ale pojď za mnou, pak to tu uklidím." Vyšel z místnosti a bylo mu asi jedno, že je nahý.. dobře, nic neříkám, jen by na sebe vážně mohl něco hodit. Šli jsme chodbou až k personálním pokojům. Vlezli jsme do dveří skoro vzadu a popravdě? Ty pokoje se nelišili moc od místnosti, kde jsem spala já. Otevřel skříň a natáhl na sebe kalhoty a černé triko. Stála jsem kousek od dveří, to víte, jistota je jistota. Sednul si na postel a odněkud zpoza postele vytáhnul listinu, která byla dokonce zapečetěná… Podal mi jí se slovy "Čti." Otevřela jsem jí a víceméně jsem zírala.

Já Arthur de Valley, přislibuji svou prvorozenou dceru, která je infantka smečky Caroline de Valley. Alexandrovi von Rassovi, jakožto nástupníkovi smečky svého rodu, aby se smečky spojili do jedné.
Obě smečky odsouhlasili toto propojení a stejně dobrovolně odsouhlasili partnerství Caroline a Alexandr.
Tato smlouva může padnout je kvůli smrti jednoho z partnerů!
Přítomni u smlouvy jsou: Arthur de Valley, Caroline de Valley, Marie von Rass a Alexandr von Rass.

Popravdě jsem na to koukala hodně vyjeveně, ale vážně hodně vyjeveně… Moje celé jméno… můj otec… on…
"To není možné.." pustila jsem listinu na zem…."Proč si to nepamatuju!?" Sesunula jsem se podél zdi na zem..
"Tvoje matka s tebou utekla, těsně po té smlouvě, byla si ještě dítě…a pak sis kvůli všemu nějak potlačila samu sebe…zapomněla na to, co se stalo předtím ..tvůj otec tě hledal, ale bylo už pozdě, byla jsi mezi lidmi.. a nechtěl tě ještě víc traumatizovat, chtěl počkat jestli si nevzpomeneš sama, ale já už to nemohl vydržet…" vstal a sedl si přede mě, vzal mě za ruku a jen se usmál.
"Aha…" moje oblíbený slovo, pokaždé když nevím co by, tak to řeknu, abych nevypadala, že jsem úplně mimo, popravdě? Moc to nezabírá.
"Promiň jestli toho je na tebe moc, ale budeš si muset zvyknout, až tě odsud dostanu, budeš se moc vrátit k naší smečce, uvidíš svého otce." Víte… předtím jsem si myslela, že jsem magor, protože na mě mluvil vlk, pak jsem myslela, že jsem magor, když jsem se sama proměnila ve vlka….ale teď? Jsem magor z toho, že má moc optimistický představy o tom, co se bude dít dál.
"Počkej, to čekáš, že s tebou jen tak prostě odejdu?" řekla jsem nevěřícně.
"To chceš, radši být tady?" naklonil trochu hlavu, a odhalil tim krk, na který jsem zbystřila já. Divila jsem se, že pomalu neslintám.
"Ne to ne.." polkla jsem a byla teď trošku vyvedená z míry. "Jen.. nečekáš snad, že jen tak s velkou důvěrou s tebou někam půjdu?!" to už jsem řekla trošku víc rázně a snažila se nekoukat na jeho krk. Chvilku mě pozoroval a pak se ke mně nahnul a nabízel mi krk…
"Seš jako já… stejně jako já toužím po tobě, tak já ty toužíš po mě… " vzal mi hlavu a dal mi jí k jeho krku… nasála jsem jeho vůni a zakousla jsem se a asi víc než jsem původně chtěla . lehce zasténal a přejel mi nehty přes záda. Jen jsem spokojeně zasténala pustila zuby jeho kůži a lehce jsem olízla ranku na krku.
Oddálila jsem hlavu a zakoukala jsem se mu do očí, bylo v nich něco známého… část mě mu věřila, druhá část ho chtěla na místě zabít.
"Promiň,.." řekla jsem se sklopenou hlavou.
"V pohodě, jako malá si mě furt někam kousala .. nemohl jsem se tě zbavit.." ze srdce se zasmál a vypadalo to až moc věrohodně…"Můžu tě odsud dostat… můžeš se vrátit ke smečce.. stačí jen souhlasit.." Můžu se vrátit domů…. Domov, který jsem vlastně ani nikdy neměla, nikdy nepoznala, jen děcák… ale vážně popravdě, co mi tady chybí? Mám tu jídlo, pití, schyzofrení kamarádku Marry , nikdo mě tu nejspíš nezabije a jsme tu všichni blázni… nebo aspoň já si to umím namluvit. A za nějaký čas třeba udělat vzpouru černých sjetých veverek a převzít to tu, to by taky nebyl špatný nápad… Co to povídám, než dostanu z těla sedativa, než se naučím ovládat to zvíře v sobě… moment, to zvíře… já teď můžu být pro všechny nebezpečná, co když mě někdo namíchne, nebo se mi něco stane a já se před nimi přeměním, to mě pak jako dají do ZOO?
"Ale jak?" musela jsem se zeptat, protože jsem už tak dost zvědavý tvor.
"Nikdy jsi neviděla ty blbý filmy, kdy se pacient převlíkne za doktora a prostě si vyjde hlavním východem?... A ano, vážně je to tak jednoduché.." Super, tak až budu chtít tak vypadnu. "Samozřejmě je dobrý odcházet s někým, nebo se skupinkou a musíš tam někoho znát, je to míň nápadné." A sakra, to mi snad čte myšlenky nebo jak? A já tajně doufala, že tu ještě chvilku budu moc být. Tak mi to asi nevyjde bohužel, ale co sávají se horší věci, jako když vám dojde doma čokoláda, to je katastrofa. Nebo si roztrhnete meditační korálky, nebo dokonce je invaze černých veverek. Samy mi řekněte, jestli tohle pro vás není dost vážné tak nejste normální.
"Že bych tu potřebovala být to ani ne… dobrá… odejdu s tebou ven, ale konečné rozhodnutí, jestli se vrátím k naší smečce…" to naší jsem řekla s malým ušklíbnutím a on si toho všiml a jen se usmál, jako kdyby mu to přišlo snad i roztomilé. "Tak konečné rozhodnutí udělám až, když mě dostaneš ven. Dobrá?" Chytnul se dumavě za bradu (Což mi připomnělo vtip alá: "Kozel říkáš?"- kdo nezná nepochopí.) A nakonec jen pokývnul souhlasně hlavou.
"Dobrá, aby to nebylo moc nápadné, tak tu ještě chvíli pobudeš a já ti zatím obstarám doklady a tak dále, dobře?" Ještě pár dní s Marry? Ale jo proč ne.. schizofrení lidi jsou fajn, pokud vás neděsí a nepřipoutají přes noc k posteli, protože sebou na ní mrskáte jak zběsilí a pak stojí nad vámi a culí se jako malá holčička, která bude spásou světa a nebo co hůř je strašně neviňoučká, a přitom zabila půlku svojí rodiny. Inu, nemůžu si stěžovat na spolubydlícího."
"Fajn.." řekla jsem malinko nejistě.
"Dobře, tak pojď, odvedu tě na pokoj. Všichni už by měli spát." Pomohl mi na nohy a šli jsme černočernými chodbami, byla noc a malými okénky dovnitř prostupovaly paprsky zářícího sprku luny na obloze. Došel se mnou až k mému (našemu 1 + 1k a Mary, která spinkala na posteli s plyšovým medvídkem.
Otevřela jsem dveře a už jsem chtěla vstoupit dovnitř. Chytl mě za ruku a pak si mě k sobě přitiskl a pohladil dvěma prsty na krku, kam pak i sklonil hlavu a lehce mi po nich sjel rty až nakonec přidal zuby. Moje ruka mu až nějak moc zvláštně automaticky zajela do vlasů a přitiskla si ho k sobě blíž. Nakonec zvednul hlavu a políbil mě na ústa a já se prostě nechala, jako… jako bych to už i snad někdy zažila. Ale nakonec jsem to přerušila já, ne nějak trhaně nebo tak… prostě jsem to přerušila a usmála se na něj.
"Děkuju.." řekla jsem mu šeptem a on se na mě jen usmál.
"Dobrou noc vlčice moje." Políbil mě na čelo a pustil mojí ruku, počkal ještě než jsem zavřela oči a teprve až, když jsem zalezla do postele jsem ucítila, že odešel pryč. Usnula jsem s úsměvem s hrozením na tváři a usnula jsem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Akiko Akiko | Web | 1. března 2012 v 10:07 | Reagovat

Zajímavý, moooc zajímavý... Veverky vládnou světu! xD

2 Camelia Camelia | Web | 17. února 2013 v 19:42 | Reagovat

Prosím, vyplň tento dotazník:
http://www.survio.com/survey/d/K5H9Y3C9F9G8J9Q2M
Díky ;)
P.S.: Promiň za reklamu :)

3 Dorothysow Dorothysow | E-mail | 18. července 2017 v 23:46 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170718

4 ArleneMub ArleneMub | E-mail | 22. července 2017 v 20:30 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170721

5 RogerMig RogerMig | E-mail | Web | 25. července 2017 v 13:11 | Reagovat

Dissertation Writing Service - EssayErudite.com

Our https://essayerudite.com/dissertation-writing-service/ provides a full-scale writing assistance accessible online 24/7.
Apart from many other writing companies, we are rather picky when forming a professional staff of experts.
Moreover, we try to make our every customer feel safe and pleased with the service.

6 FlossieGok FlossieGok | E-mail | 26. července 2017 v 13:15 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170725

7 Dannynus Dannynus | E-mail | Web | 19. srpna 2017 v 1:26 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

8 Agustinnoush Agustinnoush | E-mail | Web | 11. září 2017 v 21:04 | Reagovat

cbd oil for dogs reviews pure cbd oil reviews for pain <a href=http://www.academia.edu/34505715/Blog_and_News_for_Thats_Natural_Premium_CBD_Hemp_Oil_-_Pure_CBD>cbd oil for cancer patients chocolate</a> cbd oil for sale colorado

best cbd oil for pain for sale side effects of cbd oil in dogs <a href="https://foursquare.com/user/443144060/list/baby-boomer-medical-well-being-insurance-coverage">cbd oil benefits and uses</a> cbd oil for dogs dosage

9 Avito321vali Avito321vali | E-mail | 28. září 2017 v 8:44 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам надо  определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

кошелек помощь avito
нью баланс 577 на авито
как создать аккаунт на авито
как восстановить аккаунт в авито если забыл почту
как пополнить кошелек на авито с телефона на

10 AlysonRbe AlysonRbe | E-mail | Web | 8. října 2017 v 19:05 | Reagovat

Oh Lord. I don't know what to do as I have a lot of of work to do next week month. Plus the university exams are close, it will be a torture. I am already being anxious maybe I should <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/how-much-tramadol-to-overdose>interaction</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

11 Dol77larWak Dol77larWak | E-mail | 14. října 2017 v 12:51 | Reagovat

Были заплачены деньги 6000 за покупку базы данных и просто швырнул. с другого аккаунта к нему обратились, уже специально на 100р была сделка на выборку и тоже швырнул.

непорядочный гандон. кинет 100р%

Телеграм  @japoshka кидальная дешевка

12 BethanyTtk BethanyTtk | E-mail | Web | 26. října 2017 v 1:14 | Reagovat

https://www.flickr.com/photos/143968294@N02/37231355910/

13 BethanyYkq BethanyYkq | 11. listopadu 2017 v 10:51 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a very bad experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random things and complained about his insomnia. I totally told him to <a href=http://owhagroup.co.za/story.php?title=contact-us-canadian-pharmacy>link</a> and deal with it.

14 BethanyOrn BethanyOrn | 15. listopadu 2017 v 13:09 | Reagovat

Oh God. I don't know what to do as I have loads of work to do next week month. Plus the university exams are getting, it will be a torture. I am already being nervous maybe I should <a href=http://bookmark4seo.com/story.php?title=diet-while-taking-ambien>read more</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

15 ElvaKqb ElvaKqb | E-mail | 25. prosince 2017 v 14:23 | Reagovat

апрапрапр

16 PhylisCod PhylisCod | E-mail | 21. března 2018 v 0:03 | Reagovat

Oh Lord. I don't know what to do as I have a lot of of work to do next week month. Plus the university exams are close, it will be a hell. I am already being nervous maybe I should <a href=https://www.thailandtourismus.de/uploads/tx/ambien-mexico>this</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

17 PhylisQat PhylisQat | E-mail | 19. dubna 2018 v 23:08 | Reagovat

Oh Lord. I don't know what to do as I have tons of work to do next week summer. Plus the university exams are close, it will be a stretch. I am already freaking out maybe I should <a href="http://www.supertalent.com/venders/super/buy-phentermine-in.html">buy phentermine in</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

18 LesaQce LesaQce | E-mail | 5. května 2018 v 1:17 | Reagovat

Hey everybody! Lately I have been struggling with a lot of challenges. Friends and doctors keep telling me I should consider taking medicine, so I may as well <a href=http://legianbeachbali.com/wbe/can-you-order-green-xanax-bars-online>here</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

19 LesaUzl LesaUzl | E-mail | 10. května 2018 v 23:53 | Reagovat

Hi everyone! Recently I have been dealing with a lot of personal issues. Friends and doctors keep telling me I should consider taking pills, so I may as well <a href=http://www.westernproducts.com/zaz/klonopin-schedule>interaction</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

20 PhylisJck PhylisJck | E-mail | 17. května 2018 v 3:17 | Reagovat

Oh Lord. I don't know what to do as I have Lots of work to do next week semester. Plus the university exams are close, it will be a hell. I am already freaking out maybe I should <a href=http://www.mole-west.at/fail/tramadol-online-no-prescription>tramadol online no prescription</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Pár Pravdivých Věcí
Z Blogu:

1. Veverky vládnou světu.
2. Veverky jsou ovládány dlažebními kostkami.
3. Veverka s modrým, fialovým nebo zeleným světelným mečem je rytíř Jedi.
4. Veverka s červeným světelným mečem je Sith.
5. Veverka s modrým a červeným světelným mečem se nemůže rozhodnout, jestli bude Jedi nebo Sith.
6. Akvarijní rybičky nejsou k jídlu.
7. Křečci nejsou k jídlu.
8. Veverky nejsouk jídlu.
9. Člověk je kámoš, ne žrádlo.
10. Vesmír je nekonečný.
11. Draco Malfoy je lepší než Harry Potter.
12. Han Solo je hrdina.
13. George Lucas je génius.
14. Anakin Skywalker je nejlepší.
15. Darth Vader byl zlej, protože se našval, že mu Obi-Wan usekal končetiny, Sidious ho nechal zavřít do klaustrofobického oblečku a droidi odflákli práci na klaustrofobickém oblečku. Pořád se mu divíte, že udělal to, co udělal?

love