14. kapitola

14. ledna 2012 v 22:22 | Nelíí |  UD- Kapitoly

Rozčilovat se nemělo smysl. No vlastně mělo, já budu mít lepší pocit a pročistím si karmu. Kam jsem dala ty meditační korálky?!
"A co kdybychom..." začala jsem větu a nikdo by neměl mít potuchu o tom, co jsem chtěla doříct.
"Ne.." řekla hned Viky..
"Ale byla by to sranda.." usmála jsem se jako andílek.


"Rose... tyhle nápady by jsi mohla dělat tak před dvěma stoletíma, kdy na tebe nemohli vnitřní tajný organizace a měla jsi podlacenou mafii..." zamračila se... ehm.. To asi nikdo neví, že? Jednu dobu, jsem byla členkou mafie …. Jakuzy... nevím, kdo o ní slyšel..taková malá organizace.. od nich mám tu katanu jen tak mimochodem.
"Mafii?" Koukla na mě Katarina...
"Viky... dáváš mojí dcři informace, který pro její morálku nejsou moc dobrý.." zakřenila jsem se. A ona je protočila oči.
"Hele... mě je jedno, že si byla členkou mafie, sekty, církve, provedla jsem jednu revoluci a byla si nájemný vrah, ale tohle neuděláš!" Všichni koukali s otevřenou pusou.. a to u Zachary, který většinu času udržoval chladný klid. Jen jsem se na ně kouknula a usmála jsem se jakoby nic...
"Super a to, že jsem pomohla zabít Al Caponovy prezidenta Kennedyho říct nechceš?" Teď už nečučeli všichni jen s otevřenou pusou, ale vytřeštěnýma očima..
"Ne.. to jedno z mála jsem chtěla vynechat.." Ach moje milovaná hodná sestřička. "Fajn... takže tenhle návrch by jsme měli zamítnutý."
"A co se vlastně vyklubalo naší v Rose v hlavince?" Adrian si z toho všechno musel asi zapálit.. a já z toho měla chuť na cigaretu taky.
"Chtěla udělat poprask ve škole.. tak velký, že by třeba omylem zabila pár studentů, lovců a Chrise." řekla to až pomalu sakrastický tónem. Jako pardón, ale každý nápad je dobrý! Aspoň v téhle sitaci. Tak furt je to lepší než rovnout narvhnout, tak co bando vrhneme se jen tak na úkryt lovců? Jo.. to už se udělalo jednou a padnulo i několik upírů a navíc, jsme tu teď jen my... a já bych si nikdy neodpustila, kdyby se něco stalo Katarině, Zacharymu..Viky nebo komuko-li kdo je víceméně z naší rodiny.
Hmm, ale chtělo by to nějakej plán. Tak jo teď ho vymyslet.... mmm na to jsem nikdy moc nebyla, Viky je tady racionálnější, i když ho teď nesnáším, pořád v tom je dost osobních věcí a to zatemňuje mozek.
"Neni to nejhorší nápad." dodala jsem.
"Rose..." přišel ke mně zezadu Adrian.."Zase nemůže to být taková zábava.."
"Zábava?!" koukla znova Katarina... zajímalo by mě, co si myslí: Ach moji rodiče jsou stvůry, co se baví zabíjením lovců.. kam jsem se to narodila?
"Ne, není to zábava.. jde jen o to, abychom mohli znovu normálně žít. Žít bez toho, aby nás Chris sledoval, nebo někomu z nás ublížil, chápeš?"
"Jo... Dobře.. takže, můj tatík je vlastně lovec, jo?" Slyšela jsem jak mi Adrian zavrčel do ucha a já do něj lechce dloubla loktem.
"Ano... proč?"
"Mě neublíží, kdyby se něco semlelo... ale proč?"
"Využití? Seš nejspíš jedna z mála, co existuje? Jestli ne jediná? Víš jaká je šance, že se upír dobrovolně vyspí s lovcem? Nulová.." Jen si povzdechla a chtěla něco dodat, ale to už jí přerušila Viky.
"Prostě tam zítra půjdem. Ve škole nám nic neudělá a navíc ve škole máme převahu, a i když jsem Rose ten nápad zavrhla, pořád to může být plán B, nebo úniková cesta pryč."
"Souhlas.." usmála jsem se.
"Ale nikdo neudělá, žádnej průser, abychom to museli použít! Musejí udělat chybu oni! S tím taky souhlasíš Rose, že ano?" škodolibě se usmála.. Tohle na ní miluju, ten škodolibý úsměv. Budu vraždit.
"Ale jistěže.." zašklebila jsem se pak na ní.
"Dobře, teď jděte všichni chrupkat... " usmála se na nás Viky.
"Ehm mami? Je teprve osm večer?" V tom se na Vikyiným obličeji objevilo stuhnutí a panika..Ach moje milá sestřička přišla o ponětí času. To jsem trochu vyprskla smíchy.
"Takže plán B... Zachary, Katarino jděte udělat popcorn a vodu s tabletkami a my najdeme nějakej film, a stímhle souhlasíš ty Viky?" zazubila jsem se a Adrian za mnou se taky zasmál.. Samuel došel k Viky a položil jí ruku na rameno a v tu chvilku sebou cukla.
"Ehm jo jasně.. dobrej nápad."
"Já vím." opáčila jsem a sedla jsem si k notebooku, "Tak co si dáme dneska? VanHelsing? Dracula? Blade? Ehmmm Repo: The genetic opera?"
"Jojo!! Repo!!" zařvala Katarina z kuchyně a Viky jen souhlasila.. a zaborukala si písničku s názvem "I remeber.." jen jsem se usnála a připojila notebook k televizi a počkala na naše dva dorostky, kdy přinesou dlabanec.
Usadili jsme se všichni do křesel a sedačky. Já si sedla k Adrianovi, nečekaně. A vedle nás si sedla Katarina se Zacharym... a Katarina ho chytla za ruku? Ehm tak dobře... Viky se schoulila do křesla a naproti ní do křesla si sednul Samuel, který se poslušně jako pejsek díval taky. Ale abych to zkrátila... nebyl to večer plný neočekávaného.. a hrůzného dívání se na vtipné rozřezávání těl a vyrabovávání hrobů a koukání na nedolátelného vykrádače těl, nad kterými jsme slintali mi děvčata, ale večer plný zpěvu... a tím, myslím, že jsme zpívali všichni... kromě Samuela, který nebyl zvyklý na náš tradiční večer s Repo a jeho písničkami, která rodina Angelsů musela povinně znát. Teď mě jen mrzí, že jsem neobsadila roli Amber Sweet, byla bych stokrát lepší jak Paris Hiltonová a měla bych tam scénu z Graverobberem.. Ach.... Film skončil a popcorn byl snědený, voda s tabletkami taky, Viky podřimovala v křesle, Katarina ta chrápala na Zacharym, Zachary byl plně vzhůru a já s Adrianem? No... my se hodlali odebrat do ložnice. (Muhahhaha)
"Zachary? Můžeš jí prosím odnést do pokoje?" lechce jsem potom zívla.
"Jasně.." usmál se na mě a opatrně vzal Katarinu do náručí... Na ty dva byl hezký pohled.. škoda, že jsou částečně příbuzný...Moment, co to tu plácám, nic takovýho!
Katarina si jen zamručela a něco zablábolila ze spaní a přivinula se k Zacharymu, který se tomu jen usmál a šel s ní nahoru.
"No a co my dva?" Adrian se na mě drze usmála a přivinul si mě k sobě a lechce mě políbil.
"My? Půjdeme spát.. zítra je škola.." vyplázla jsem na něj jazyk, který se pokusil zkousnout, ale já byla rychlejší.
"To nemyslíš vážně" zaúpěl..chudáček.. moc ho trápím... pokrčila jsem rameny..
"Máš hotový úkoly?" koukla jsem na něj vážně..
"Seš zlobivej kluk... "zamračila jsem se, ale pak sem se usmála.."Asi tě budu muset ještě chvilku doučovat.." zavěsila jsem mu ruce za krk.... a pak si Samuel trošku odkašlal a držel Viky..
"Jestli mě omluvíte, půjdu dát Viky do postele a přeji vám klidnout dobrou noc.." Díky tomu, že byla tma.. a že jsem mrtvá, tak jsem se nečervenala, za živa by to asi šlo.. ale takhle... jen jsem zabořila hlavu k Adrianově hrudi a vyprskla smíchy..
"Tobě taky Sammy.." podravil ho Adrian a zabořil mi hlavu do vlasů a taky se začal smát..."Tak aby netrhl partu, tak svojí dámu taky odnesu do postele.." ani jsem nestihla nic říct a držel mě v náruči... "Dobře.. já nic nenamítám."
"Ještě, aby jo." usmál se.
"Drzej.." protočila jsem oči..
"Ale no tak nebuď naštvaná, ještě nás čeká dlouhá noc.." jen jsem vykulila oči... Jako neříkám, řekla jsem, že ho nebudu trápit.. ale já chci taky chvíli spát... A já ten spánek taky už nějakej ten pátek potřebuju!
"Jo.. počkej až usnu.. to si pak můžeš kecat, co chceš.." znova jsem na něj vyplázla jazyk... a on mě už nesl nahoru. Položil mě pěkně na postýlku.... a hádejte, co bylo dál? Jen vám řeknu, že hned poprvý jsem se mu na to vybodla a hodlala usnout.. a musím uznat, že Adrian škemral, dlouho škemral, ale já pak nějak usnula, a moc jsem ho nevnímala. Co si dalšího pamatuju? Jak zvonil budík v 7 ráno. Oba nazí v posteli a já se šla radši částečně oblíct. Vzala jsem si na sebe spodní prádlo a černý tričko.. Vyšla jsem na chodbu a chtěl jít do koupelny. Narazila jsem na Sammyho jak vychází v trenkách z koupelny... Počkat … nespává on v pyžamu?
"Rušná noc?" optala jsem se ho a vykopla ho z koupelny dřív než mohl odpovědět...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ZdenekB ZdenekB | E-mail | 17. ledna 2017 v 19:08 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na edwardbella.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

2 MarcoR MarcoR | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 11:31 | Reagovat

Velmi zajímavý blog

3 ArleneMub ArleneMub | E-mail | 21. července 2017 v 23:41 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170721

4 ArleneMub ArleneMub | E-mail | 22. července 2017 v 19:46 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170721

5 Dol33larSn Dol33larSn | E-mail | 13. srpna 2017 v 5:37 | Reagovat

<b>Добро пожаловать на наш сайт</b>
<b>V.I.P. Услуги
OpenVPN
DoubleVPN Service
Proxy/Socks Service</b>
<a href=http://0.00000007.ru/2#D3Dg7qXhW4>
<img>http://0.00000007.ru/3#3EQpFNhAA5</img>
</a>
------------------------
Стабильно огромное количество socks и proxy серверов онлайн
на данный момент: 33557 IP в 198 странах мира
<b>Высокая анонимность - мы гарантируем, что наши прокси сервера абсолютно анонимны</b>
(тоесть не ведут логов и не модифицируют http заголовки)</b>

Шифрация траффика до сокс сервера, собственные технологии туннелирования траффика!
Сверхнадёжная защита IP и всех без исключения соединений без использования VPN
Возможность защищённого соединения с сокс серверами включена на всех тарифах! Скрыть или изменить свой IP можно двумя кликами мыши.

<b>Совместимо с Windows 2k/2k3/XP/Vista/Seven/Win8
Совместимо с MacOS, Linux, BSD (100% работоспособность через WINE)
Совместимо с любыми виртуальными машинами</b>

Безусловно САМЫЕ доступные цены на безлимитный доступ при самом высоком качестве
Наше правило - больше покупаешь - меньше платишь
Возможность выбора наиболее подходящего анонимного прокси сервера - фильтрация по маске
-IP Hostname Language Uptime Country City Region-
Неизрасходованные прокси не сгорают при истечении срока действия аккуанта.
ICQ бот на абсолютно всех тарифных планах!
<b>Высококлассная техподдержка</b>
Автоматическая оплата средствами популярных платёжных систем WebMoney , PerfectMoney и BITCOIN
Полностью Анонимный VPN Сервис
Доступ по защищённому https протоколу
<b>Всё что надо для получения доступа это зарегистрироваться и произвести оплату!</b>

<a href=http://0.00000007.ru/2#v432BT2vM4>Vip proxy</a>
__________
анонимные прокси серверы россия
прокси чекер россия
rutracker обход блокировки
+как обойти блокировку вконтакте +в яндекс

6 Avito777Lic Avito777Lic | E-mail | 15. srpna 2017 v 22:59 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Будем рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам надо  конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

<b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито кемерово бесплатные объявления
авито со скидкой
+как пополнить баланс авито
авито уф
гироскутеры со скидкой авито

7 SlavaPcv SlavaPcv | 5. října 2017 v 13:55 | Reagovat

Hey everybody! Lately I have been dealing with a lot of personal issues. Friends and doctors keep telling me I should consider taking meds, so I may as well <a href=http://firmgains.com/drugs/buy-generic-ambien-online>read more</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

8 AlysonFhk AlysonFhk | E-mail | Web | 11. října 2017 v 2:49 | Reagovat

https://plays.tv/u/Modafinil5

9 AlysonXwg AlysonXwg | E-mail | Web | 25. října 2017 v 2:58 | Reagovat

https://www.smore.com/tk98p-buy-tramadol-without-prescription

10 BethanyYth BethanyYth | 29. října 2017 v 3:59 | Reagovat

Oh Heavens. I don't know what to do as I have loads of work to do next week month. Plus the university exams are nearing, it will be a stretch. I am already freaking out maybe I should <a href=https://about.me/brewnd>this</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

11 IgorUnula IgorUnula | E-mail | Web | 1. prosince 2017 v 18:57 | Reagovat

Дождь сырость под ногами
Заходите  в офис  одеваете  бахилы и все чисто,
не дорогие качественные бахилы
смотрите тут ===> <a href=http://vilada.ru/item/102-bakhily-pvd-povyshennojj-prochnosti>КАЧЕСТВЕННЫЕ НЕДОРОГИЕ БАХИЛЫ</a>

12 ElvaQjo ElvaQjo | E-mail | 26. prosince 2017 v 23:01 | Reagovat

апрапрапр

13 LesaNfa LesaNfa | E-mail | 21. března 2018 v 12:07 | Reagovat

Oh God. I don't know what to do as I have tons of work to do next week summer. Plus the university exams are getting, it will be a torture. I am already being anxious maybe I should <a href=https://www.sauercompressors.com/typo3/text/provigil-without-a-prescription>url</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

14 PhylisRwx PhylisRwx | E-mail | 28. dubna 2018 v 6:15 | Reagovat

Hello everyone! Recently I have been fighting with a lot of challenges. Friends and doctors keep telling me I should consider taking medicine, so I may as well <a href=https://www.sabaatahir.com/dub/accutane-prescription-requirements>Contact</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

15 PhylisQkv PhylisQkv | E-mail | 5. května 2018 v 22:33 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a horrific experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random things and whined about his sleeplessness. I totally told him to <a href=http://www.inmobiliachile.cl/uploads/pdfs/tenuate-dospan-vs-phentermine>site</a> and deal with it.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Pár Pravdivých Věcí
Z Blogu:

1. Veverky vládnou světu.
2. Veverky jsou ovládány dlažebními kostkami.
3. Veverka s modrým, fialovým nebo zeleným světelným mečem je rytíř Jedi.
4. Veverka s červeným světelným mečem je Sith.
5. Veverka s modrým a červeným světelným mečem se nemůže rozhodnout, jestli bude Jedi nebo Sith.
6. Akvarijní rybičky nejsou k jídlu.
7. Křečci nejsou k jídlu.
8. Veverky nejsouk jídlu.
9. Člověk je kámoš, ne žrádlo.
10. Vesmír je nekonečný.
11. Draco Malfoy je lepší než Harry Potter.
12. Han Solo je hrdina.
13. George Lucas je génius.
14. Anakin Skywalker je nejlepší.
15. Darth Vader byl zlej, protože se našval, že mu Obi-Wan usekal končetiny, Sidious ho nechal zavřít do klaustrofobického oblečku a droidi odflákli práci na klaustrofobickém oblečku. Pořád se mu divíte, že udělal to, co udělal?

love