I. - Všechny cesty vedou do blázince

18. září 2011 v 21:57 | Nelíí |  Vlkodlak

Dostat se do blázince je brnkačka… ven, to je těžší, ale proč se dostávat ven, když tady se dá užít plno legrace. No legrace. Nebudeme to přehánět. Ale, abychom se dostali k tomu hlavnímu, kdo jsem a jak jsem se sem dostala.

Nejdříve to první, jmenuju se Cara. Příjmení, nemám.. nebo spíše ho nepoužívám. Mojí matku někdo znásilnil, takže žádného tatíka nemám. Když mi bylo deset let, moje matka se předávkovala heroinem a já se dostala do pasťáku. Šest jsem tam přežívala. I když hodně dětí se mi stranilo, byla jsem pro ně divná. No divná, pro mě to bylo přirozené, protože mi moje maminka už od narození vtloukala do hlavy, že jsem monstrum, které kdyby mohla, tak klidně zabije. Takže oči, které byli spíše žluto hnědé a sem tam ta agresivní a krvelačná nálada mi přišla naprosto normální. Ale nikoho jsem nikdy nezabila. Co si tak vzpomínám.No dost o mě. A teď jak jsem se dostala do dalšího "domova". Bylo mi devatenáct a tak trošku jsem slavila a tak trošku jsem to přepískla.


Toulala jsem ulicemi až jsem se dostala pod most, kde jsem se chtěla natáhnout. Měla jsem svůj byt, falešný průkazy a tak dále. Ale bylo to na mě moc daleko. Tak jsem chtěla zalehnout někde blíž. Bez pádu jsem se dostala pod most a hned mě něco zastavilo. Pach krve. Vůně železité krve, mě štiplala v nose a dráždila moje chuťové buňky. Sakra.

Šla jsem o pár kroků kupředu nejdřív na mě vykoukla hlava. V očích bylo vidět jasné zděšení a strach. Nakonec jsem v té tmě viděla tělo a pak něco, nebo někoho jak se nad ním sklání a… a… pane bože, jeho tělo bylo roztrhané na kusy. Kousek od těla se válela ruka a všude byly potoky krve. Krása. Nakonec mě to něco zaregistrovalo. To jsem se zasekla na místě a nic neříkala, protože by to asi nemělo smysl.

Koukala se to na mě.. no koukalo. Spíš prohlíželo, s jistým zájmem. Teď už jestli to byl zájem erotický nebo budu jen další svačinka. Když vyšel na světlo, které vydávala luna. Zpozorovala jsem něco zajímavého. Ne to, že je celý od krve a je polonahý. Ale ty oči. Měl je stejné jako já.

Pomalu se přibližoval, z vyceněných zubů mu kapala krev.

"Ty nejsi jako ty ostatní pobíhající ovce. Ty jsi jiná." Ono to i mluví? Bravo, asi mu i zatleskám. No, co by udělal normální člověk? Utíkal.. a co jsem udělala já? Ne nestála jsem tak jak poleno a nečekala až mě zakousne.. spíš jsem po něm chtěla vystartovat já. Prokousnout mu hrdlo. Měla jsem touhu po krvi. Po jeho krvi. Ale nakonec jsem to ovládla.


Utíkala jsem, co mi nohy stačily a divila jsem se, že jsem na policejní stanici tak rychle.

"On ho zabil! Zabil ho! Pod mostem! Musíte tam jít!!" vřeštila jsem jak pominutá. Samozřejmě na mě každý koukal jak na blázna. Ale pro boha.. on ho zabil

"Klid klid.. uklidněte se slečno. Kdo koho zabil. Pojďe. Posaďte se. Nějaký strážník mě vzal a posadil mě na lavičku. Začala jsem mu říkat, co se stalo. Krom toho, že jsem nejdřív byla opilá a samozřejmě se i zapomněla zmínit tu část, kdy jsem mu chtěla prokousnout hrdlo. Ale to přece nebylo tak podstatné.

Řekla jsem mu, pod jakým mostem, by mělo být tělo a okamžitě tam poslali hlídku. Vrátila se asi po půl hodině. Což i mě samotné, přišlo divné. Přece to tělo tam nemohli jen tak nechat.

"Nic tam nebylo šéfe. Tak holka v sobě určitě má, se na ní koukněte. Ty oči.. brr.. a jak se kouká. Zavoláme na psychiatrii, tam si s ní poradí." I když stály na druhém konci místnosti tak jsem je slyšela. Pomalu jsem vstávala a chtěla zdrhnout, bohužel jsem nebyla tak nenápadná jak jsem chtěla a oni mě chytili. Zmrdi.

"Nechte mě! Nesahejte na mě!" Jeden co se mě snažil zpacifikovat, moc dobře nedopadl. Srazila jsem ho k zemi, cestou se bouchl do stěny a to byla konečné jak blbě padl zlomil se vaz. Blbeček.

Bohužel ani já jsem z toho nevyšla zrovna dobře. Stála jsem tam a byla jsem fascinovaná tím tělem až jsem úplně zapomněla ty na dva, kteří mě omráčili. Co si pamatuju dále? Nic.


A tady už začíná moje další etapa v životě. Blázinec. Poznáte tu vážně supr lidi. Trošku trhlý, ale každý jsme nějaký no ne?

Měla jsem na sobě nemocniční oblečení a pod ním… nic? He?! Tak za tohle zaplatí. Zaplatili by i, kdybych nebyla připoutaná jako nějaký zvíře.

"Hej!! Okamžitě mě pusťte! Hej! Je tu někdo!!??" No samozřejmě, hlasivky si vyřvat můžu, ale aby se někdo uráčil přijít to né.

"Přijdou až ráno." Ozval se jemný hlásek z rohu místnosti.

"Kdo jsi?" jo debilní otázka, blázen, když jste v blázinci, ale tak principálně.

"Marry. Ty?"

"Cara. Za co jsi tady ty?"

"Hihi..." Už vím jak zní roztomilý a přitom šílený smích. " Jenom jsem vyvraždila svojí rodinu. Předpokládám, že když jsme ve stejném sektoru, tak si taky někoho zabila." Chytrá holka..na blázna.

"Jo.. policajta… a ty si zabila rodinu, protože?" je zajímavá.

"Řekla mi to.. ať je zabiju. Že mi pak bude líp. A měla pravdu.. cítím se volná." A opět se začala smát. Jo takže někdo jí řekl, aby zabila svoje rodiče a ona se teď cítí volná.. v cele.. v blázinci… Fajn proč ne.

"Jo, tak hlavně, že ti je líp. Myslíš, že bys mi mohla povolit ty pouta?" Udělala těch pár kroků a já viděla jak jí zrzavé vlasy padají do obličeje a ona se přitom směje. Krása. Budu chtít jiného spolubydlícího.

Asi dva kroky od mojí postele se zastavila. "Co se děje? Sundej mi ty pouta," ublíženě zakroutila hlavou a sedle si na svojí postel.

"Říká, že si nebezpečná a že tě mám radši nechat připoutanou… ona ví, co jsi zač.. a nechce aby si nám ublížila." Koukala jsem se na ní jak… ehm.. no dobře.. koukala jsem na ní vážně jak na blázna. Což sice je.. ale kdybyste viděli ten její výraz. Pak jsem bylo rozčílená. Přímo ze mě kypěl vztek. Začala jsem sebou pohazovat, jen aby ty pouta povolili. Na první pokus nic. Na druhý opět nic… Do třetice všeho dobrého ne? Zaťala jsem pěsti, skoro nedýchala, ale nakonec se kožená ani nepohnula. Způsobila jsem si akorát to, že mi černé vlasy spadali do obličeje a byla jsem celá zadýchaná.

"Sundej mi to.. nic ti neudělám." Vstala a šla ke mně. Shrnula mi vlasy z obličeje a koukala mi do očí.

"Neboj malá… brzo si budeš počítat ovečky sama." Ovečky? Ovce? Moment, to říkal i ten kluk. Pak už si nic nepamatuju, jen to, že se v místnosti objevilo oslepující světlo a já upadla do spánku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Akiko Akiko | Web | 19. září 2011 v 16:33 | Reagovat

Jů, to vypadá dobře! Ale čekám nějakýho hezkýho kluka na scénu, jo? =D

2 ArleneMub ArleneMub | E-mail | 22. července 2017 v 22:00 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170721

3 FlossieGok FlossieGok | E-mail | 25. července 2017 v 22:29 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170725

4 Avito777Lic Avito777Lic | E-mail | 15. srpna 2017 v 19:37 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам требуются определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

<b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито бесплатные объявления калининградская область
авито нижний новгород доска бесплатных объявлений
авито ростов бесплатные объявления
вещи пакетом +для новорожденного авито
акции авито

5 Mariaoi Mariaoi | E-mail | Web | 29. srpna 2017 v 4:59 | Reagovat

Мечтаете разнообразить сексуальную жизнь? Добиться новых ощущений позволят секс-игрушки

Один из самых популярных методов достичь сильных ощущений – <a href="https://afroditalove.ru/category/vibromassazher-vibrator/">купить вибратор</a>. С его помощью легко добиться дополнительной симуляции эрогенных зон. Только не пользуйтесь им в одиночестве, доверьтесь своему партнеру. Это хорошо укрепит вашу эмоциональную и физическую связь и поможет стать более раскованными друг с другом.</p>
Также среди интим-товаров распространены наручники, эрекционные кольца, стимуляторы и смазки. Начните с чего-нибудь одного, не бойтесь пробовать разные варианты, и вы точно найдете то, что понравится вам и партнеру.</p>
Стоит заметить: <a href="https://afroditalove.ru/category/prezervativy/">купить презервативы</a>, вакуумные помпы, <a href="https://afroditalove.ru/category/vaginalnye-shariki/">вагинальные шарики</a>,фаллоиммитаторы, и остальные игрушки для взрослых вы можете в интернет-магазине «Афродита» (afroditalove.ru).</p>

6 SlavaGel SlavaGel | 6. října 2017 v 12:32 | Reagovat

Hi all! Recently I have been struggling with a lot of hardships. Friends and doctors keep telling me I should consider taking medicine, so I may as well <a href=http://firmgains.com/drugs/ambien-vs-zolpidem>link</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

7 AlysonXxv AlysonXxv | E-mail | Web | 9. října 2017 v 12:32 | Reagovat

Oh Heavens. I don't know what to do as I have Lots of work to do next week summer. Plus the university exams are nearing, it will be a disaster. I am already losing sleep maybe I should <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/tramadol-dosage>this</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

8 AlysonPyd AlysonPyd | E-mail | Web | 25. října 2017 v 20:37 | Reagovat

http://www.mcvj.com/profile/richiesiddo

9 BethanyFcz BethanyFcz | 11. listopadu 2017 v 19:18 | Reagovat

Oh Lord. I don't know what to do as I have a lot of of work to do next week semester. Plus the university exams are close, it will be a hell. I am already freaking out maybe I should <a href=https://issuu.com/conniebrassard/stacks/f6fb0b55e2b84e789458528ea59d8f5d>source</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

10 IgorUnula IgorUnula | E-mail | Web | 1. prosince 2017 v 17:38 | Reagovat

Дождь глина на обуви
Заходите  на предприятие  одеваете  бахилы и все чисто,
по доступной цене крепкие бахилы
смотрите тут ===> <a href=http://vilada.ru/item/102-bakhily-pvd-povyshennojj-prochnosti>КАЧЕСТВЕННЫЕ НЕДОРОГИЕ БАХИЛЫ</a>

11 LolaVvp LolaVvp | E-mail | 16. března 2018 v 17:24 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a tiring experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stories and cried about his anxiety. I totally told him to <a href=http://beltwaybargainmom.com/sss/is-tramadol-a-narcotic-2015>Contact</a> and deal with it.

12 PhylisWza PhylisWza | E-mail | 20. března 2018 v 23:56 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a tiring experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random subjects and whined about his anxiety. I totally told him to <a href=https://www.thailandtourismus.de/uploads/tx/zolpidem-prescription>here</a> and deal with it.

13 PhylisEml PhylisEml | E-mail | 11. dubna 2018 v 22:02 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a horrific experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random things and whined about his wakefulness. I totally told him to <a href=https://p4cm.com/cvc/can-provigil-cause-weight-loss>read more</a> and deal with it.

14 LesaLao LesaLao | E-mail | 24. dubna 2018 v 20:31 | Reagovat

Oh God. I don't know what to do as I have tons of work to do next week semester. Plus the university exams are approaching, it will be a disaster. I am already being anxious maybe I should <a href="https://www.nationalpetregister.org/fail/what-is-modafinil-used-to-treat</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

15 LesaRdv LesaRdv | E-mail | 2. května 2018 v 18:53 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a horrible experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random subjects and complained about his insomnia. I totally told him to <a href="https://www.uni-due.de/zfh/events/uni/results-with-adipex.html">results with adipex</a> and deal with it.

16 PhylisOau PhylisOau | E-mail | 2. května 2018 v 19:16 | Reagovat

Hi all! Lately I have been struggling with a lot of personal issues. Friends and doctors keep telling me I should consider taking medicine, so I may as well <a href="http://www.sklad-kadri.si/typo3/sysext/t3/how-much-cialis-should-i-take.html">how much cialis should i take</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

17 PhylisIpc PhylisIpc | E-mail | 8. května 2018 v 22:39 | Reagovat

Oh Lord. I don't know what to do as I have Lots of work to do next week summer. Plus the university exams are coming, it will be a torture. I am already losing sleep maybe I should <a href=http://www.naplespelicanbayproperties.com/wp-includes/rest/is-it-illegal-to-buy-modafinil-online>this</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

18 LesaZid LesaZid | E-mail | Úterý v 22:23 | Reagovat

Hello all! Recently I have been battling with a lot of hardships. Friends and doctors keep telling me I should consider taking medicine, so I may as well <a href=https://ltrcastles.com/fail/acne-tablets-accutane>acne tablets accutane</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Pár Pravdivých Věcí
Z Blogu:

1. Veverky vládnou světu.
2. Veverky jsou ovládány dlažebními kostkami.
3. Veverka s modrým, fialovým nebo zeleným světelným mečem je rytíř Jedi.
4. Veverka s červeným světelným mečem je Sith.
5. Veverka s modrým a červeným světelným mečem se nemůže rozhodnout, jestli bude Jedi nebo Sith.
6. Akvarijní rybičky nejsou k jídlu.
7. Křečci nejsou k jídlu.
8. Veverky nejsouk jídlu.
9. Člověk je kámoš, ne žrádlo.
10. Vesmír je nekonečný.
11. Draco Malfoy je lepší než Harry Potter.
12. Han Solo je hrdina.
13. George Lucas je génius.
14. Anakin Skywalker je nejlepší.
15. Darth Vader byl zlej, protože se našval, že mu Obi-Wan usekal končetiny, Sidious ho nechal zavřít do klaustrofobického oblečku a droidi odflákli práci na klaustrofobickém oblečku. Pořád se mu divíte, že udělal to, co udělal?

love