8. kapitola

15. srpna 2011 v 20:29 | Nelíí |  UD- Kapitoly
Maškarní. Úžasná událost, která se koná jednou za padesát let. Tse. To si jako královna myslí, že jednou za padesát let si uděláme čas a uráčíme se tam přijít? Dobře to, že tu už necelých dvacet let bydlíme, na tom nic nemění. Aspoň z mého úhlu pohledu. A nejhorší na tom je, že pro královské to je povinné. Hmm do jaký rodiny, jsem se to dostala. Fajn za všechno může Viky. Ne dobře nemůže.. do průserů ve světě nás dostanu většinou já, ale víte jak to myslím, ne? Fajn, tak z jiného soudku, když už tam musíme, tak všemu přechází přípravy.. Jo ty přípravy. Hodiny a hodiny nudného převlékání, malování a česání. Právě jsem záviděla Zacharymu, kterému stačilo jen nahodit oblek* (Suit on) a může vyrazit, ale co my tři holky? Šaty, make-up, vlasy. A k čemu stejně se toho všeho potom budu muset zbavit.


Katarina, si nechala nakulmovat vlasy, takže měla krásné a úhledné prstýnky. Šaty se jí tvořili z červené suknice z různými vzory dole neměli stejné zakončení, takže vypadali trošku divoce, a černého korzetu, namalovala se a zavázala si černou škrabošku. Ach ty oči.. připomínala mi ho jenom těma očima.
Dobře, teď se musím ještě obléct já. Měla jsem šaty, které se nahoře skládaly z jasně červeného korzetu, který měl šněrování vepředu. A sukně, která na sobě mělá další kusy látky v oranžově, červené a žluté barvě, připomínali oheň. Vlasy jsem si dala do elegantního ohonu, nandala si dlouhé stříbrné náušnice, náhrdelník s rubíny a vzala si červenou škrabošku.
"Na můj věk vypadám dobře ne?!" Koukla jsem se na Katarinu, která se ještě prohlížela v zrcadle a dodělávala si vlasy. Spojila pár pramenů z tváře v zadu do skřipečku a zapletla do toho ještě červenou stuhu.
"Jo, když vypadáš tak na devatenáct let," protočila oči a šla si nalít něco k pití. Doufám, že nebude alkoholik jako já.
No nakonec jsme si museli na chvíli sednout, protože by bylo divný, kdyby jednou rodina Angelsových přišla jednou včas nebo dokonce měla ten luxus a přišla o něco málo dřív. To by nešlo, dokonce i ten Adrian přišel dřív než Viky.
"Čau lásko," pozdravil mě a políbil ve dveřích. Katarina na nás jen znechuceně dívala. No co, až bude mít stálého kluka, tak uvidíme, co pro ní bude nechutný.
"Ahoj... ne, Viky ještě není. Asi se začetla do knížky.." ani jsem nestihla doříct větu, když se konečně objevilo další zaklepání na dveře.
"Můžeme vyrazit?" vybafla na mě Viky, jen co jsem otevřela dveře. Byla trošku udýchaná, ale vypadala jak lesní víla. Měla modrozelené šaty, kde místama jí koukala holá kůže. Tse svobodná matka a takhle se obléká… ale co když to má záměrně.. ještě tu je přeci Samík. Dnešní večer bude určitě zajímavý.
"Viky, kde ses flákala?" říkala jsem to trošku z patra, ale co někdo to musí být ten zodpovědný.
"Já.. no víš.."
"Začetla se do nějaký knížky." Odpověděl za ní Zachary.
"Tak ti děkuju synáčku." Zachary jen pokrčil rameny a škodolibě se usmál. A pak se přiblížil zezadu ke Katarině a chtěl na ní bafnout, ale otočila se dřív než to mohl udělat.
"Baf?" začala se na něj smát.
"Lek" řekl trošku zklesle. Ale potom to jeho mužná pýcha přešla a pak se tam provokovali jako když byli malý. Jo, kde jsou ty časy, kdy byli malý a nevinní a Katarina vyhrožovala ve škole, že tatínek vysaje třídní učitelku. Jo to byly časy. Nakonec jsme jen tak tak přišli. Akorát měla mít královna klasický projev na začátku slavnosti. Nic, co by jste chtěli poslouchat každých padesát let.
Samozřejmě hned po projevu, byli následovali klasické společensky pozdravy, krátké konverzace a sem tam panák krve s vodkou. Krása. Nejvíc, se mi chtělo smát, když musela Viky podat ruku Brianovi. Kdyby za mnou nestál Adrian, tak nevím, co bych dělala. Ale, kdyby jste to viděli! Jak se uměla culila, no prostě se mi cukali koutky, nenápadně. Nakonec ji Brian požádal i o tanec. A to ze mě vyšel i jakýsi neurčitý zvuk, co měl být zadušený smích. No moc se to nepovedlo a sledovat tyhle dva, jak tancují? To byla katastrofa. Viky, i když tančila ladně a tím, že vypadala jak víla, jí přidávalo na ladnosti, tak byla hrozně křečovitá.
K tanci se pak přidal Zachary s Katarinou. Zachary byl první ze všech kluků, kdo jí o ten tanec požádal. Jiní nevěděli jestli jim řekne, ano nebo ne.
Nakonec jsem se chvíli posadila a mluvila s Adriánovou sestrou Andy. Je to vážně milá holka. Mluvili jsme spolu o dnešním boji a zjistila jsem, že je jen o sedmdesát let starší než Katarina. Tak proto si spolu rozumí, ale nechápu, jakože jsem ji já nepotkala už dávno.
No nakonec, pro mě přišel Adrian, s tím, že si jdeme zatančit schválně jsem ho tlačila trochu blíž k Viky a Brianovi. Ta písnička musela být pro Viky nekonečná. A pak jsem konečně zaslechla taky nějaký jejich rozhovor.
"To bolelo." Aha, takže už jakože nenápadně mu dupla na nohy, tak ještě to je v pohodě.
"To byl záměr. Ale nemůžeš říct, že jsem tě nevarovala."
"V tom případě, hádám, že mám jistý nárok na náležité odškodnění."Jasně teď dělá, že přemýšlí.. "Hm… Co by to jenom…"
"Uhme, mhm mhmwm!" Přeloženo: Okamžitě mě pust ty kreténe. Byla to vážně sranda je pozorovat. Tohle kdyby se natočilo… Doufám, že tu má někdo kameru a natáčí to.. Pro tu nahrávku bych i zabíjela.
"Debile,".Ulevila si nakonec Viky
"Jo, taky tě miluju." Ta-Ta-taky jí miluje? Haha to ne, To ne.. to už jsem se vážně začala hlasitěji smát. Adrian na mě koukal jak na malou holku co odposlouchává svoje rodiče.
"Si jak malá." Sykl na mě. Otrapa, najednou se chová vážně.
"To je možný, ale tohle jí budu vážně připomínat do konce našeho života. Musíš uznat, že Viky vážně Briana nemá ráda už od narození." Od narození sice Viky neznám.. ale tak víte jak to myslím.
"Je pravda, že nikdy spolu nevycházeli dobře… ale tohle je vážně dětinský Rose…" chtěl mi dělat nějaký výklad, ale to jsem ho umlčela polibkem. A hádejte co? zmlknul. Nakonec jsme jen tančili asi ještě dvě písničky. Viky mezitím zmizela a vrátila se, se Samuelem, jo byl by to hezký pár.
"Zlato uděláš pro mě maličkost?" udělala jsem smutný očíčka a kdybych byla kočka tak bych určitě i předla, jen abych dostala, co chci.
"Pro tebe snad všechno na světě." Proč jsem to netušila? Škodolibě jsem se usmála. A pak, když jsme byli dostatečně blízko Viky, tak jsem do ní lehce strčila. Tím způsobem, že se celou svou plochou, nalepila na Sama a ten začal rudnout. A Viky. No radši jsme s Adrianem zmizeli dřív, než se oba vzpamatovali.
Nakonec, jsem si musela sednout, protože mě z těch bot začali bolet nohy. Jo maratón by mě neskolil, ale v těhle botech? Pro pána Boha, za co?
No takže jsem seděla já sama u stolu a pila krev. Krása. Už se mi ta maska chtěla zahodit, protože mi začínala být nepříjemná. Ale… všechno má svoje ale. Sakra.. a tohle "ale" bylo velký.
"Smím vás požádat o tanec?" Přistoupil ke mně muž, kterému mohlo být tak dvacet tři? Čtyři? Měl na sobě černo oranžové oblečení, ohňový element. A měl na sobě černou klasikou škrabošku. Super ve dvanáct se odmaskuji a vedle mě bude stát nějakej chlap, kterého jsem v životě neviděla. Krása, za tohle mě bude Adrian milovat, ale co jeho chyba.. on se pořád někde fláká.
Takže jsem pěkně vložila ruku do té jeho a on mi pomohl vstát. Aspoň ty nohy mě tolik nebolely.
"Takže, kdo vy jste? Někdo z královských?" Ptala jsem se ho, protože byl pro mě trošku neznámí. V životě jsem ho tu neviděla, nic.
"Kdybych byl někdo z královských, tak myslím, že by jste mě už poznala." Ten hlas… někoho mi připomíná.. No a teď paměti hledej. Ach jo, na to, že na svůj věk vypadám dobře neznamená , že nemůžu být už trošku senilní, no ne?
"To nejspíš ano. A vy víte, kdo jsem?"
"Rosemarie Angelsová. Byla jste přeměněna do rodu Angelsových. A jste královská. I když ne pokrevně."
"Jste informovaný… Víte ještě něco zajímavého?"
"Máte dítě. Nebyl jsem tu dlouho, takže vím jen pár klepů."
"Aha, tak proto jsme se tu nejspíš jen tak nepotkali." Musím přiznat, že jeho osobní vůně, mě velmi lákala.. Ach jo, zatracenej Adrian. Ale tak.. ne nebudu ho podvádět.. a co to vlastně se mnou je.
"Ano.. mám dítě, tamhle sedí s tím klukem… jmenuje se Katarina.. je to dcera Adriana Zejka." Tuhle větu mám nacvičenou už několik desítek let dopředu. Dělá to z mojí dcery královskou, jen tak není úplně jasné, čí je, když nejsme s Adrianem spečetění nějakým slibem, takže má obě příjmení. Zachary to má lehčí. No lehčí.. jen s tím jménem.
"Vážně? Já myslel, že jí máš se mnou?"
"Cože?" akorát odbila půlnoc, což znamená jediné.
"ODMASKUJTE SE!" Všichni vyhodili svoje masky do vzduchu, dokonce i můj taneční partner. Já jediná tam stála jak silný sloup. Chris… on.. se vrátil.
"No tak Rose, je čas slavit a odmaskuj se, chci vidět, celou tvou tvář, po tolika letech." Odebral mi mou masku a vyhodil ji do vzduchu.
"Co tu chceš?" Věděl, že to ve mně vře. Znal mě. A já jeho.
"No tak Rose přišel sem si jen promluvit. Měli jsme dohodu a ty si svou část úmluvy nesplnila."
"Ani jí nehodlám splnit. Jestli si myslíš ty bastardek, že ti dám svoje dítě, tak si na omylu!"
"No tak mírni se… jsou tu kolem nás upíři." Slovo upíři řekla s velkým úšklebkem. "Měli jsme dohodu Rose.. souhlasila si. Chci jen to na čem jsme se dohodli."
"Nikam ji neodvedeš, jsou tu všude stráže a věř mi já sama bych ti nedovolila ji odvést a ona s tebou nikam nepůjde." Jen se na mě chvíli zazubil a rukou mi vjel do vlasů a druhou mi hladil lícní kosti. Fakt krása. Musel být pohled na nás. Pane Bože ať to skončí.
"Fajn.. dáme novou dohodu. Do tří měsíců se vrátíte do Darksillu, všichni, komplet rodinka. A tam si promluvíme.. jestli ne, vidíš, že pro mě není problém se sem dostat. Souhlasíš?" Musela jsem nám všem sehnat čas.. kolik to jen půjde, i kdybychom se měli vrátit do toho pekelného města.
"Souhlasím." Řekla jsem nakonec. Jako minule mě na zpečení naší úmluvy políbil… byl něžný tak něžný.. skoro bych i řekla, že mi to chybělo. Ale moje nenávist vůči tomu všemu, co mi udělal, byla stonásobně větší, než si umí představit.
"Fajn, měj se krásko, těším se na tebe." Pustil mě a vytratil se. Stála jsem tam jak solný sloup.
"Hej Rose! Rose! Jsi v pohodě?" Připotácela se ke mně Viky a Samuel jí dělal podpěru. Tyhle dva spolu něco měli a nadále mají. To si nechám vysvětlit.
Jen jsem sklopila hlavu a nechala téct slzy proudem.
"On se vrátil**."


* Suit on- nahoď oblek- hláška z How I Met Your Mother- Barney
** Jak věta z Harryho Pottera =D Ten jehož jméno se nesmí vyslovit se vrátil :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Akiko Akiko | Web | 15. srpna 2011 v 20:41 | Reagovat

Krásné, občas při některých částech jsem umírala smíchy =D

2 Arleneacuct Arleneacuct | E-mail | 22. července 2017 v 1:47 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170721

3 ArleneMub ArleneMub | E-mail | 22. července 2017 v 16:33 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170721

4 ArleneMub ArleneMub | E-mail | 22. července 2017 v 21:43 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170721

5 RogerMig RogerMig | E-mail | Web | 25. července 2017 v 15:09 | Reagovat

Dissertation Writing Service - EssayErudite.com

Our https://essayerudite.com/dissertation-writing-service/ provides a full-scale writing assistance accessible online 24/7.
Apart from many other writing companies, we are rather picky when forming a professional staff of experts.
Moreover, we try to make our every customer feel safe and pleased with the service.

6 FlossieGok FlossieGok | E-mail | 25. července 2017 v 22:12 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170725

7 FlossieGok FlossieGok | E-mail | 26. července 2017 v 3:40 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170725

8 Dol33larSn Dol33larSn | E-mail | 13. srpna 2017 v 2:12 | Reagovat

<b>Добро пожаловать на наш сайт</b>
<b>V.I.P. Услуги
OpenVPN
DoubleVPN Service
Proxy/Socks Service</b>
<a href=http://0.00000007.ru/2#x3Z0z74vQf>
<img>http://0.00000007.ru/3#ZY0zrxe59G</img>
</a>
------------------------
Всегда огромное количество socks и proxy серверов онлайн
сейчас: 33557 IP в 198 странах мира
<b>Очень высокая анонимность - мы гарантируем, что наши эксклюзивные прокси сервера полностью анонимны</b>
(тоесть не ведут логов и не видоизменяют<b> http заголовки)</b>

Шифрация траффика до сокс сервера, собственные технологии туннелирования траффика!
Сверхнадёжная защита IP и всех без исключения соединений без приложения VPN
Возможность защищённого соединения с сокс серверами включена на всех тарифах! Утаить или сменить свой IP можно двумя кликами мышки.

<b>Совместимо с Windows 2k/2k3/XP/Vista/Seven/Win8
Совместимо с MacOS, Linux, BSD (100% работоспособность через WINE)
Совместимо с любыми виртуальными машинами</b>

Безусловно САМЫЕ низкие расценки на анлимитный доступ при самом высоком качестве
Наше правило - больше приобретаешь - меньше платишь
Возможность выбора наиболее подходящего анонимного прокси сервера - фильтрация по маске
-IP Hostname Language Uptime Country City Region-
Неизрасходованные прокси не сгорают при окончании времени действия аккуанта.
ICQ бот на абсолютно всех тарифных планах!
<b>Высококлассная техподдержка</b>
Автоматическая оплата средствами популярных платёжных систем WebMoney , PerfectMoney и BITCOIN
Полностью Анонимный VPN Сервис
Доступ по защищённому https протоколу
<b>Всё что нужно для получения доступа это зарегистрироваться и произвести оплату!</b>

<a href=http://0.00000007.ru/2#677Q2aYHHZ>Vip proxy</a>
__________
приватные прокси
яндекс обходит блокировку вк
+как обойти блокировку ссылок вконтакте
купить прокси германия

9 Avito777Lic Avito777Lic | E-mail | 16. srpna 2017 v 3:49 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам нужны определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

Залив Авито <b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

куплю вещи пакетом +на девочку +на авито
авито работа свежие
авито бесплатные объявления авто +с пробегом
авито отдам бесплатно
пакеты размещения объявлений +на авито

10 Georgeurirl Georgeurirl | E-mail | Web | 19. srpna 2017 v 18:38 | Reagovat

<a href=http://cyril-leytsihovich.ml/>станислав санников млм, детка это сетевой маркетинг аркадия шарова</a>

11 Dannynus Dannynus | E-mail | Web | 19. srpna 2017 v 19:34 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

12 BethanyUex BethanyUex | E-mail | Web | 25. října 2017 v 11:38 | Reagovat

http://seopresscommunity.com/story.php?title=order-flagyl-metronidazole-online-cheap-buy-drugs-without-prescription

13 BethanyEhw BethanyEhw | 26. října 2017 v 19:15 | Reagovat

Hi everybody! Lately I have been battling with a lot of Problems. Friends and doctors keep telling me I should consider taking meds, so I may as well <a href=https://www.instructables.com/member/stellablake/?cb=1508329421>this</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

14 Avito321vali Avito321vali | E-mail | 28. října 2017 v 1:23 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Будем рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам требуются конкретные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если нужен залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

авито продать аккаунт wot
мой номер привязан к чужому аккаунту на авито
купить бумажные деньги на авито в череповце
как продать аккаунт на avito
как вывести деньги с авито кошелька

15 AlysonYvs AlysonYvs | E-mail | Web | 29. října 2017 v 3:17 | Reagovat

https://www.reddit.com/r/AskReddit/comments/74tzsy/what_do_you_think_about_buy_levitra_online/

16 BethanyBal BethanyBal | 29. října 2017 v 6:25 | Reagovat

Oh Heavens. I don't know what to do as I have tons of work to do next week summer. Plus the university exams are nearing, it will be a torture. I am already being anxious maybe I should <a href=http://addthismark.com/story.php?title=buy-cialis-online-%7C-cialis-tadalafil-without-prescription-%7C-order-tadalafil-online>link</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

17 IgorUnula IgorUnula | E-mail | Web | 1. prosince 2017 v 20:55 | Reagovat

Зима сырость под ногами
Заходите  в поликлинику  одеваете  бахилы и все чисто,
дешовые отличного качества бахилы
смотрите тут ===> <a href=http://vilada.ru/item/102-bakhily-pvd-povyshennojj-prochnosti>КАЧЕСТВЕННЫЕ НЕДОРОГИЕ БАХИЛЫ</a>

18 DesireeYlb DesireeYlb | E-mail | 12. března 2018 v 14:45 | Reagovat

Hi everyone! Lately I have been dealing with a lot of challenges. Friends and doctors keep telling me I should consider taking pills, so I may as well <a href=http://www.weldingschoolsnearme.com/cod/marley-drug-generic-viagra>source</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

19 LesaKtg LesaKtg | E-mail | 12. dubna 2018 v 14:09 | Reagovat

Oh God. I don't know what to do as I have a lot of of work to do next week summer. Plus the university exams are getting, it will be a stretch. I am already losing sleep maybe I should <a href=https://www.acom.us/kok/provigil-dosage-weight-loss>website</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

20 LesaKgs LesaKgs | E-mail | 25. dubna 2018 v 9:48 | Reagovat

Oh Lord. I don't know what to do as I have tons of work to do next week summer. Plus the university exams are close, it will be a torture. I am already panicking maybe I should <a href="https://www.nationalpetregister.org/fail/selling-modafinil</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

21 LesaGaj LesaGaj | E-mail | 5. května 2018 v 20:12 | Reagovat

Oh God. I don't know what to do as I have Lots of work to do next week semester. Plus the university exams are approaching, it will be a hell. I am already being anxious maybe I should <a href=http://legianbeachbali.com/wbe/where-can-i-legally-buy-xanax>here</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

22 PhylisBtd PhylisBtd | E-mail | 7. května 2018 v 23:42 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a tiring experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stuff and whined about his insomnia. I totally told him to <a href=http://www.inmobiliachile.cl/uploads/pdfs/how-to-lose-weight-on-phentermine>interaction</a> and deal with it.

23 LesaHht LesaHht | E-mail | 8. května 2018 v 3:53 | Reagovat

Hello all! Recently I have been fighting with a lot of personal issues. Friends and doctors keep telling me I should consider taking meds, so I may as well <a href=http://www.buinzoo.cl/wp-content/uploads/media/valium-information>link</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

24 LesaAfj LesaAfj | E-mail | 11. května 2018 v 12:51 | Reagovat

Oh Lord. I don't know what to do as I have a lot of of work to do next week semester. Plus the university exams are coming, it will be a hell. I am already freaking out maybe I should <a href=http://www.westernproducts.com/zaz/what-is-klonopin-prescribed-for>website</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

25 PhylisLra PhylisLra | E-mail | 17. května 2018 v 20:43 | Reagovat

Hello everybody! Lately I have been dealing with a lot of Problems. Friends and doctors keep telling me I should consider taking pills, so I may as well <a href=https://www.mpb.cz/typo3temp/test/diazepam-10-mg-suppositories-side-effects>diazepam 10 mg suppositories side effects</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

26 PhylisPsj PhylisPsj | E-mail | 19. května 2018 v 9:40 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a horrible experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random subjects and whined about his wakefulness. I totally told him to <a href=http://sportsdictator.com/tqrt/50-mg-s489>50 mg s489</a> and deal with it.

27 Thekla-Bezemer Thekla-Bezemer | E-mail | 6. července 2018 v 12:40 | Reagovat

Podle zkušených rybářů, dostat úlovek v zimě není tak jednoduché. Je důležité používat různé pasti, jako atraktanty nebo látek určených k aromatizaci; co bylo dříve účinne byly anýzove kapky nebo tmavý chléb. Po nějaké době, odborníci pochopily, že ryby nejsou tak nešikovný, jak bývaly v minulosti. V současné době, ryby potřebují něco neobvyklého. <a href=https://rybydynamit.com/>takový.</a>  Při plavané s ní mám úspěchy i při statickém chytání uprostřed vodního sloupce, a to v době, kdy červi i kukly selhávají. Více zajímavostí o rybaření najdete v aktuálním vydání rybářského časopisu Kajman.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Pár Pravdivých Věcí
Z Blogu:

1. Veverky vládnou světu.
2. Veverky jsou ovládány dlažebními kostkami.
3. Veverka s modrým, fialovým nebo zeleným světelným mečem je rytíř Jedi.
4. Veverka s červeným světelným mečem je Sith.
5. Veverka s modrým a červeným světelným mečem se nemůže rozhodnout, jestli bude Jedi nebo Sith.
6. Akvarijní rybičky nejsou k jídlu.
7. Křečci nejsou k jídlu.
8. Veverky nejsouk jídlu.
9. Člověk je kámoš, ne žrádlo.
10. Vesmír je nekonečný.
11. Draco Malfoy je lepší než Harry Potter.
12. Han Solo je hrdina.
13. George Lucas je génius.
14. Anakin Skywalker je nejlepší.
15. Darth Vader byl zlej, protože se našval, že mu Obi-Wan usekal končetiny, Sidious ho nechal zavřít do klaustrofobického oblečku a droidi odflákli práci na klaustrofobickém oblečku. Pořád se mu divíte, že udělal to, co udělal?

love